برگزاری مجمع عمومی سالیانه فدراسیون والیبال کشور به میزبانی بانه

شناسهٔ خبر: 10DB9C8F -
بانه_مجمع عمومی سالیانه فدراسیون والیبال برای اولین بار در تاریخ این فدراسیون به میزبانی شهرستان مرزی بانه برگزار می‌شود.

به گزارش زنان بیدار ، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون والیبال با حضور معاون امور فرهنگی، توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، رئیس و دبیر کمیته ملی المپیک و رئیس و مسئولین این فدراسیون برای اولین بار در تاریخ این فدراسیون به میزبانی شهرستان مرزی بانه در استان کردستان برگزار می‌شود.

پس از پیگیری‌های مسؤولان ورزش و هیأت والیبال استان و با اعلام فدراسیون والیبال مجمع عمومی سالیانه این فدراسیون طی روزهای ۲۱ و ۲۲ تیرماه به میزبانی استان کردستان و در شهرستان مرزی بانه برگزار خواهد شد.

ارزیابی عملکرد و فعالیت‌های فدراسیون والیبال در سال گذشته و چهار ماه نخست امسال، برنامه‌های فدراسیون والیبال برای سال آینده، بررسی تقویم مسابقات و لیگ‌های داخلی در سال ۱۴۰۳ و بررسی آئین نامه‌های فدراسیون از جمله موارد و مباحث این مجمع خواهد بود.

اسبقیان معاون امور فرهنگی، توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، رئیس و دبیر کمیته ملی المپیک، رئیس و اعضای فدراسیون والیبال، اعضای تیم ملی والیبال بزرگسالان کشور، رؤسای هیأت‌های والیبال استان‌های مختلف کشور و رؤسای کمیته‌های مختلف فدراسیون والیبال از جمله اعضای حاضر در این مجمع هستند.

همچنین در این مجمع که برای نخستین بار است به میزبانی یک شهرستان در نقطه صفر مرزی برگزار می‌شود، گزارش حسابرسی و مالی یک ساله گذشته فدراسیون والیبال ارائه خواهد شد.

گفتنی است؛ این برای اولین بار در تاریخ ورزش کشورمان است که یک فدراسیون ورزشی مجمع عمومی سالیانه خود را در یک شهرستان مرزی برگزار می‌کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 3 =