وقتی قهرمانی زنان برای کسی اهمیت ندارد/ ظلم مسئولانه به ندا ژوبین

شناسهٔ خبر: 587C55E1 -
ندا ژوبین رزمی کار کرمانشاهی پس از کسب مدال طلای رقابت های جهانی کیک بوکسینگ در آذربایجان، بدون استقبال به ایران بازگشت.

به گزارش زنان بیدار ، ندا پس از سال ها تلاش و عرق ریختن در باشگاه های پایین شهر کرمانشاه توانست به تیم ملی کیک بوکسینگ دعوت شد ، او تنها شرکت کننده زن این رقابت ها بود و با تلاش بسیار و پشتکار بالا توانست در این مسابقات مدال طلا کسب نماید .
سطح مسابقات جهانی کیک بوکسینگ بسیار بالا و حرفه ای است و تنها یک رزمی کار تمام عیار می تواند در این صحنه بدرخشد و رقیبانش را زمین بزند .

ندا پس از سال ها تمرین و ممارست توانست در این مسابقات برنده باشد و کسی در برابر او حرفی برای گفتن نداشته باشد .

قطعا لحظه ای که او بر روی سکو رفته و مدال قهرمانی را بر گردن انداخته شیرین ترین لحظه ی زندگی اش بوده است اما به راستی کم توجهی و بی مهری مسئولین شیرینی مدال طلای مسابقات جهانی را به کام این قهرمان تلخ نکرده است ؟

ندا ژوبین صبح ۱۲تیر ماه ۹۸ به فرودگاه ایران وارد شد و تنها جمع خانواده اش به استقبال او رقته بودند ؛ مادر ندا در واکنش به عدم استقبال از دخترش گفت :

این وضع درست استقبال از بانوی قهرمان کشور نیست .

چرا باید در استقبال از فوتبالیست ها و ورزشکارانی که از المپیک بازمی گردند این همه شور و شوق باشد و ندا اینگونه غریبانه در کمال بی توجهی مسئولان!! به میهن بازگردد . ندا مورد ظلم مسئولانه قرار گرفت.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 9 =