پایان نخستین اردوی پساکرونای تیم ملی شمشیربازی اسلحه فلوره بانوان در ارومیه

شناسهٔ خبر: 5874739E -
اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه فلوره بانوان به پایان رسید.

به گزارش زنان بیدار ، نخستین اردوی تیم ملی شمشیربازی فلوره بانوان بعد از شیوع کرونا با حضور پنج شمشیرباز برتر کشور در ارومیه برگزار شد.

در این اردو، هانیه خوشخواهی، فاطمه زارع شریفی ، مریم وهابی و شیدا حسینی حضور داشتند، محمد میرمحمدی مدیرفنی تیم‌های ملی شمشیربازی اسلحه فلوره در مورد این اردو گفت: متاسفانه الهه قهرمانی شمشیرباز ارومیه‌ای و خوش تکنیک کشورمان بدلیل مثبت شدن تست کرونا روز قبل اردو، حضور نیافت و بعد از بهبودی در اردوهای آتی تیم ملی حضور خواهدیافت، با این حال سایر شمشیربازان علی‌رغم دور بودن از اردو و آمادگی کامل، شرایط ایده‌آلی داشتند و انتظار داریم با برگزاری چند اردوی دیگر به شرایط مسابقه و مطلوبی برسیم.

وی با تمجید از میزبانی ارومیه اظهارکرد: تمام سعی فدراسیون و شمشیربازان رسیدن به شرایط ایده‌آل تا مسابقات انتخابی المپیک است تا بتوانیم با کسب سهمیه، برای کشورمان افتخارآفرینی کنیم.

آیدین رحمانی رییس هیات شمشیربازی آذربایجان‌غربی و معاون عمرانی استاندار این استان در بازدید از اردو گفت: استان آذربایجان‌غربی یکی از قطب‌های رشته شمشیربازی کشور است و با توجه به حضور چند ملی‌پوش در این اردو، میزبانی به ارومیه واگذارشد.

وی استعدادیابی و برگزاری اردو با کشورهای همسایه را از برنامه‌های آتی هیات برشمرد و گفت: کشف و پرورش استعدادهای نوجوان و جوان شمشیربازی استان را ادامه خواهیم داد و بعد از پایان کرونا، برگزاری اردو با کشورهای همسایه و صاحب نام را نیز جزو برنامه‌ها داریم.

هانیه خوشخواهی، فاطمه زارع شریفی ، مریم وهابی و شیدا حسینی شمشیربازان حاضر در اردو با ابراز خوشحالی از برگزاری دوباره اردوهای تیم ملی بعد از تعطیلات کرونا و مطلوب خواندن میزبانی ارومیه، تمرینات خود در دوران کرونا را تمریناتی در خانه و فضای باز اعلام کردند و از تلاش برای رسیدن به آمادگی کامل و حضور قدرتمند در مسابقات آتی خبردادند.

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 9 =