فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان

تمام مسئولان نظام بر روشن شدن ابعاد پرونده مهسا امینی تاکید دارند

شناسهٔ خبر: 4504BB35 -
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مردم کردستان در روزهای اربعین یک حماسه را آفریدند و با استقبال و پذیرایی از زائران حسینی نشان دادند که مردمی انقلابی هستند.

به گزارش زنان بیدار و به نقل از کرد پرس؛ سردار سیدصادق حسینی در نشست خبری با رسانه های کردستان گفت: دشمنان که شکوه اربعین در استان کردستان را دیدند، ضربه بزرگی خوردند و به دنبال بهانه ای می گشتند که بین مردم کردستان و نظام فاصله بیاندازند که این اتفاق تلخ برای «مهسا امینی» صورت گرفت و جنگ روانی شدیدی را به راه انداختند.

وی افزود: کسانی که در خارج از مرزهای کشور، مردم را تحریک به حضور در تجمعات می کنند، اگر دوستدار حقوق زنان هستند، چرا در اتفاقی که برای بانوی عفیفه مریوانی «شلیر رسولی» افتاد، بیانیه ندادند؟ علیه ارازل و اوباش صحبت نکردند؟ چرا مردم را تشویق به بستن مغازه ها نکردند؟ و حتی یک تسلیت به خانواده آن مرحومه ندادند که اکنون در حال موج سواری هستند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: در بحث فوت «مهسا امینی» عمدی در کار نبوده و متاسفانه تنها یک اتفاق ناگوار بوده و تمام مسئولان نظام و دولت نیز بر پیگیری و روشن شدن این موضوع تاکید داشته اند.

سردار حسینی ادامه داد: پس از این اتفاق رئیس جمهور بلافاصله دستورات لازم را برای پیگیری موضوع به وزیر کشور ابلاغ کرد و با هماهنگی دستگاه قضائی رسیدگی به این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

وی یادآور شد: به دلیل اهمیت موضوع و اینکه ابعاد مختلف این اتفاق برای مردم روشن شود، همه کارهای لازم صورت گرفت اما در این بین دشمنان انقلاب از این موضوع سواستفاده کرده و یک دفعه دوستدار کسانی می شوند و یا مخالف مسئله حجابی می شوند که ریشه در اعتقادات ما دارد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان بیان کرد: بحث حجاب اعتقاد همه مسلمانان است و ربطی به اهل سنت و تشیع ندارد و از این حادثه سواستفاده کرده و تلاش کردند که موج سواری کرده و علیرغم اینکه هجمه سنگینی را علیه نظام به راه انداختند اما موفق نشدند چرا که تنها شاهد یک سری تجمعات محدودی در برخی از شهرهای استان بودیم.

سردار حسینی گفت: قبل از هر چیز از مردم کردستان درخواست داریم با صبر و حوصله به این موضوع فکر کنند و از تجمع و حضور در این برنامه ها خودداری کرده چرا که حضور در این تجمعات خواست  دشمنان نظام است که اهداف دیگری جز دفاع از حقوق این مردم در سر دارند.

وی افزود: دشمنان هیچ وقت به دنبال برقراری امنیت در کشور ما نبوده اند و همیشه سعی دارند که با برنامه های خود امنیت منطقه را به هم بریزند و اختلال در زندگی مردم ایجاد کنند چرا که می دانند در سایه امنیت مردم پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: از مردم کردستان به ویژه خانواده ها خواهش می کنیم که مانع حضور فرزندان خود که عمدتا جوانان احساسی هستند، شوند تا دچار مشکلات نشوند و امنیت اجتماعی را نیز به هم نریزند.

رشادت های دفاع مقدس با زبان هنر و رسانه برای مردم تبیین شود

سردار حسینی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، از کردستان به عنوان استان مجاهدت های خاموش نام برد و بیان کرد: استفاده از رسانه، سلاحی اثرگذار در مبارزه با جهالت و استکبار است و رسانه ها به عنوان فرمانده هان جنگ نرم در راستای جهاد تبیین و روشنگری حقایق اثرگذار خواهند بود.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان یادآور شد: صحنه گردانی در نبرد سنگین حق علیه باطل از وظایف خبرنگاران است و مطمئنیم در این نبرد برتری با شماست.

سردار حسینی با اشاره به اهداف انواع جنگ ها در طول تاریخ، گفت: در دوران دفاع مقدس با رهبری حضرت امام (ره) و توان دفاعی کشور، تمامی سناریوها شکست خورد و اکنون به کشوری قدرتمند و اثرگذار در جهان تبدیل شدیم.

وی افزود: قدرت رزمندگان اسلام با الگوگیری از مجاهدان و رهبری حضرت امام (ره) باعث شکست دشمن شد پیروزی در دفاع مقدس تلفیقی از ایمان و حضور انقلابی و روحیه و شادابی بود.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: مقاومت ملت، همبستگی ملی و تقویت روحیه که در جامعه موثر است از دیگر دستاوردهای دفاع مقدس است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 6 =