راه اندازی «یگان‌ویژه زنان پلیس»

شناسهٔ خبر: 3276D6AD -
فرمانده یگان‌ویژه نیروی انتظامی گفت: واحدهای عملیاتی یگان‌ویژه زنان در تهران و ۹ استان کشور در سه ماهه اول سال جاری عملیاتی خواهد شد.

به گزارش زنان بیدار ، سردار حسن کرمی در جمع کارکنان واحد زنان یگانهای ویژه نیروی انتظامی، از عملیاتی شدن تعدادی از واحدهای زنان در یگانهای ویژه سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: واحدهای عملیاتی زنان در تهران و 9 استان کشور در سه ماهه اول سال جاری عملیاتی خواهد شد و ان‌شاء‌الله در آینده نزدیک در سایر استانها تشکیل خواهد شد.

فرمانده یگان‌ویژه نیروی انتظامی ادامه داد: حضور واحدهای عملیاتی زنان در مأموریتهای آینده یگان‌ویژه نقش مژثری خواهد داشت و خلاء‌های گذشته در برخورد با ناامن‌کنندگان شهرها را مرتفع خواهد کرد.

وی، زیرساختهای فرهنگی و اعتقادی را از ملزومات واحد زنان دانست و تصریح کرد: حفظ و ارتقای روحیه جهادی و انقلابی از اولویتهای مهم است و از این‌ رو برنامه‌‌های فرهنگی و اعتقادی کارکنان باید همواره مد نظر فرمانده واحد زنان باشد.

این مقام انتظامی با اشاره به لزوم ساماندهی، آموزش و تجهیز واحد زنان در یگانهای ویژه سراسر کشور، خاطرنشان کرد: باید آمادگی‌های عملیاتی، جسمانی و علمی ـ بصیرتی اولویت اصلی فرماندهان باشد و همواره به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

گفتنی است سرهنگ دوم فاطمه سلطانی‌نسب؛ فرمانده یگان‌ویژه زنان در این بازدید ضمن ارائه برنامه‌های اجرایی از آمادگی‌های یگان زنان، گزارشی ارائه کرد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 6 =