۶۹۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات مسکن در آذربایجان غربی پرداخت شد

شناسهٔ خبر: 3163F24A -
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تاکنون ۶۹۶ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در این استان پرداخت شده است.

به گزارش زنان بیدار ، سید محسن حمزه‌لو روز شنبه با تاکید بر اجرای طرح مسکن ملی افزود: تاکنون ۲۹ هزار و ۵۷۳ نفر در روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

وی ادامه داد: این تسهیلات (ساخت مسکن) برای چهار هزار و ۲۹۵ نفر از متقاضیان این استان به صورت کامل پرداخت شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی اظهار کرد: باقی متقاضیان نهضت ملی مسکن به بانک‌های عامل معرفی شده‌ و در مراحل مختلف دریافت تسهیلات هستند.

حمزه‌لو یادآور شد: از این تعداد تسهیلات پرداخت شده، چهار هزار و ۳۹۸ میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای پروژه‌های خود مالکی بوده است.

وی اضافه کرد: ۶۹۱ هزار و ۶۱۲ میلیارد ریال نیز در قالب مشارکت مدنی تسهیلات بانکی طرح نهضت ملی مسکن در آذربایجان‌غربی به متقاضیان پرداخت شده است.

حمزه لو گفت: مبلغ تسهیلات بانکی نهضت ملی مسکن در مرکز استان آذربایجان‌غربی سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و در باقی شهرها سه میلیارد ریال بوده که به متقاضیان پرداخت شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی تاکید کرد: در حال حاضر و براساس تصمیم جدید دولت، تسهیلات بانکی برای طرح‌های نهضت ملی مسکن پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 9 =