برای نخستین بار در آذربایجان غربی؛

ورزشکار زن موفق پیرانشهری رییس جدید اداره ورزش و جوانان این شهرستان شد

شناسهٔ خبر: 26B3BEDE -
"اثمر محمودی" ورزشکار موفق پیرانشهری به عنوان رییس جدید اداره ورزش و جوانان این شهرستان انتخاب شد.

به گزارش زنان بیدار ،  مراسم تودیع و معارفه رییس جدید صبح امروز شنبه ( 15 تیرماه) با حضور نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و نماینده اداره کل ورزش استان آذربایجان غربی در محل سالن اجتماعات فرمانداری پیرانشهر برگزار شد.

رسول خضری، نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص این تغییر به خبرنگاران گفت: از اینکه در سطح استان آذربایجان غربی برای اولین بار سکان هدایت اداره ورزش و جوانان یک شهرستان را به یک بانوی موفق و ورزشکار می سپاریم جای خوشحالی دارد.

وی ادامه داد: در پست‌های مدیریتی شهرستان حضور بانوان به عنوان بخش مهمی از جامعه همواره کم رنگ بوده که امیدواریم با این انتصاب بجا مسیر انتصاب بانوان در پست‌های دیگر مدیریتی و کلان شهرستان هموار گردد.

خضری اظهار داشت: بانوان پرورش دهنده جامعه هستند و فعالیت بیشتر بانوان در عرصه‌های ورزشی می‌تواند موجب تزریق روحیه شادی و نشاط در جامعه شود و امیدواریم با انتخاب خانم محمودی تمایل بانوان به فعالیت‌های اجتماعی بیشتر شده و نقش پررنگ‌تری در جامعه داشته باشند.

گفتنی است؛ مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیرانشهر بدون حضور "کیوان خوشبخت" رئیس سابق این اداره برگزار و با اهداء حکم ریاست به خانم " اثمر محمودی" که کارمند شاغل در قسمت اداری اداره ورزش و جوانان پیرانشهر است انجام شد.  

در طول 10 روز گذشته این سومین مسئولی است که در شهرستان پیرانشهر تغییر پیدا کرده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 5 =