هوای کرمانشاه تا دوشنبه غبارآلود است

شناسهٔ خبر: 24D80288 -
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: براساس بررسی نقشه‌های هواشناسی، هوای استان تا روز دوشنبه غبار آلود خواهد بود.

به گزارش زنان بیدار ، سعید قاسمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: هوای استان طی امروز و فردا (یکشنبه) صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: وزش باد که در نواحی مرزی، گاهی اوقات قابل توجه خواهد بود؛ ممکن است طی ساعاتی از اواخر وقت فردا تا صبح دوشنبه، هوای استان را بخصوص در این مناطق غبارآلود نماید.

رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه افزود: به دنبال این وضعیت، از ظهر دوشنبه تا روز پنجشنبه، گذر موجی کم رطوبت، ضمن کاهش نسبی دمای روزانه، در بعضی ساعات سبب رشد ابر و وزش باد در سطح استان خواهد شد.

قاسمی یادآور شد: این موج، ممکن است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، بارش های پراکنده ای نیز، بخصوص برای نواحی شمالی استان به همراه داشته باشد.

وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته قصرشیرین با ۳۷ درجه بالای صفر گرمترین و سنقر و ماهیدشت با هشت درجه بالای صفر خنکترین نقاط استان بودند.

رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: طی این مد دمای هوای کرمانشاه نیز بین ۱۳ و ۳۱ درجه سانتی گراد بالای صفر در نوسان بود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 5 =