پلمب یک مرکز سقط جنین در ارومیه

شناسهٔ خبر: 20BC70E1 -
معاون امور درمان دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی گفت: یک واحد دفتر کار مامایی در شهرستان ارومیه که مبادرت به انجام سقط غیر قانونی می کرد، پلمب شد.

به گزارش زنان بیدار ، دکتر مسعودی در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: پیرو گزارش های واصله و بازدید میدانی صورت گرفته مشخص شد یک واحد دفتر کار مامایی در شهرستان ارومیه مبادرت به انجام سقط غیر قانونی می کرد که با انجام فعالیتهای نظارتی فشرده و محرز شدن موضوع برای کارشناسان نظارت بر درمان این حوزه، مکان مزبور با همکاری اداره مامایی این معاونت و کارشناسان بازرسی دانشگاه در مورخه 6 مرداد ماه سال جاری پلمب شد.

او ادامه داد: پرونده مربوطه بعد از تنظیم صورت جلسه های قانونی جهت پیگیری های بعدی در اختیار مبادی حقوقی و انتظامی قرار گرفت.

دکتر مسعودی تاکید کرد: بنا بر فرموده مقام معظم رهبری، تلاش برای افزایش نسل، و جوان شدن نیروی انسانی کشور و حمایت از خانواده، یکی از ضروری‌‌ترین فرایض مسئولان و آحاد مردم است و این فریضه درباره افراد و مراکز اثرگذار و فرهنگ‌‌ساز، تاکید بیشتر می‌‌یابد.

معاون امور درمان دانشکده علوم پزشکی آذربایجان غربی با بیان اینکه یکی از وظایف حوزه درمان حفظ سلامت آحاد جامعه است، افزود:‌ بر اساس وظیفه ذاتی هرجایی مورد خلافی در زمینه ارائه خدمات مشاهده شود به طور حتم بدون اغماض برخورد خواهد شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 9 =