حل مشکل تعاونی‌های مسکن بیش از ۸۰ هزار نفر

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت:حل مشکل تعاونی‌های مسکن بیش از ۸۰ هزار نفر نتیجه همکاری موثر دستگاه‌های قضایی و اجرایی استان است.

به گزارش زنان بیدار ،ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در جلسه کارگروه حل مشکلات تعاونی‌ها وهیات امنای مسکن استان که بعد از ظهر روز دوشنبه در سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی و با حضور استاندار و مدیران مرتبط استانی برگزار می‌شد گفت به حمدالله با همکاری موثر دستگاه‌های قضایی و اجرایی استان مشکل ۳۰ ساله بیش از ۸۰ هزار نفر از اعضای این تعاونی‌ها و هیات امنا‌ها مرتفع گردید.

عتباتی افزود ظرفیت‌های استانی برای گره گشایی و تولید رضایتمندی عمومی خیلی بالاست و مساعدت مراجع نظارتی، سیستم قضایی و دستگاه اجرایی استان موجب حصول این توفیقات ارزشمند شده و نتیجه آن رضایتمندی حداکثری مردم است.

مقام ارشد قضایی استان با تقدیر از اقدامات حمایتی استاندار آذربایجان غربی گفت مجموعه مدیریت شهری هم وقتی مسولیت پذیری سایر نهاد‌ها را می‌بیند یقینا پای کار می‌آید و نقش موثری در حل مشکلات ایفا می‌کند.

عتباتی تاکید کرد باید نگاه‌ها در حل مشکلات تعاونی‌های مسکن انتفاعی و یکجانبه نباشد و رویکرد‌ها برای حل مشکلات باشد.

وی افزود رونق تعاونی‌های مسکن در واقع توسعه و رشد اشتغال در بخش‌های مختلف را موجب می‌شود لذا باید نگاه‌های سازنده تقویت شوند تا چرخ ساخت و ساز‌ها به حرکت یافتد.

محمد صادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی هم در این جلسه از نگاه مثبت و همراهی اثرگذار و نتیجه بخش دستگاه‌های نظارتی خصوصا دستگاه قضایی استان تقدیر کرد و گفت مشکلی که چند دهه بیش از صد هزار نفر را گرفتار کرده بود مرتفع گردیده است.

وی افزود استفاده از ظرفیت‌های قانونی و در کنار هم بودن مسئولان در حل مشکلات مردم بسیار مهم است و نقش حوزه نظارتی و دستگاه قضایی در این بین بسیار حائز اهمیت است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 2 =